BB GLOW

BB GLOW to idealna propozycja dla osób, które pragną wzmocnić i uzyskać jednolity kolor swojej skóry. Zabieg zalecany jest dla osób borykających się z problemami skórnymi, w celu zmniejszenia  przebarwień spowodowanych np. trądzikiem, stanami pozapalnymi, procesem fotostarzenia oraz by zmniejszyć widoczność piegów. Doskonale regeneruje skórę, odświeża i wzmacnia skórę a także pomaga w odbudowie naturalnego płaszcza hydro-lipidowego.

Obraz zawierający osoba, ściana, wewnątrz, trzymający

Opis wygenerowany automatycznie

Właściwości regenerujące poszczególnych substancji aktywnych, powodują wyciszenie rumienia, trądziku różowatego oraz innych problemów skórnych, które dotychczas stanowiły ogromny problem wielu osób. Już po jednym zabiegu widać wyraźną poprawę koloru skóry! Nabiera ona promiennego wyglądu i jest widocznie rozświetlona oraz wygładzona. 

BB GLOW to nie tylko zabieg, który ma właściwości tonujące, ale również doskonale nawilża i rewitalizuje. To oczywiście także doskonała metoda na rozjaśnienie i rozświetlenie okolic oczu. Zawarte w produktach highlithery  odbijają światło, potęgując efekt promiennego spojrzenia

BB Glow – krok po kroku

Przed rozpoczęciem zabiegu BB Glow skóra jest dokładnie oczyszczana. W przypadku cer tłustych warto tydzień wcześniej wykonać delikatne złuszczanie. Dzięki temu pozbędziemy się starego naskórka, co ułatwi wniknięcie preparatu. Następnie stosowane jest znieczulenie miejscowe, na którego działanie trzeba poczekać około 20 minut. 

Ostatnim etapem przed właściwym zabiegiem jest wybór odcienia serum BB, które zostanie wprowadzone w skórę. 
 
BB Glow wykonuje się metodą mikroigłową. Skóra jest nakłuwana przy pomocy głowicy z malutkimi igłami, przez które wprowadzany jest preparat BB. 

Zabieg jest bardziej powierzchowny niż w przypadku tradycyjnej mezoterapii mikroigłowej. Na koniec stosowana jest maska nawilżająco-odżywcza, na przykład hialuronowa, która nawilża i uszczelnia skórę. Cały proces trwa ok. 2 godziny.

BB GLOW to opatentowana formuła zabiegu, polegająca na wprowadzeniu w naskórek preparatu pielęgnacyjnego, który dzięki zawartości substancji czynnych oraz dodatków pigmentacyjnych powoduje natychmiastowy efekt rozjaśnienia oraz rewitalizacji skóry. Zabieg w ostatnich miesiącach podbija rynek kosmetyczny i kreuje trendy beauty na całym świecie. Teraz także dostępny w Polsce.